Barbecoa Holy Grail Extra Chili Rub 250 gr
De Holy Grail Extra Chili Rub van Barbecoa is een pittige kruidenmix voor iedereen die van een stevige kick op de barbecue houdt. Wrijf je vlees, vis of groenten ermee in en je hebt binnen een paar minuten een gerecht met karakter. Net zo lekker op de grill in de achtertuin als op een kampeerbarbecue ergens onderweg.
Wat deze rub zo fijn maakt? De chili is nadrukkelijk aanwezig, maar overheerst niet. Je proeft dus nog steeds waar je mee bezig bent. Dankzij de grove structuur hecht de mix bovendien uitstekend aan je ingrediënten, wat zorgt voor een gelijkmatige smaakverdeling en een heerlijk krokante korst. En met 250 gram in een hersluitbare verpakking kun je een flink aantal barbecuesessies vooruit.
- Pittige kruidenmix met extra chili
- Geschikt voor alle soorten vlees, vis en groenten
- Grove structuur voor optimale hechting en een krokante korst
- Te gebruiken op barbecue, grill en in de oven
- Ook ideaal voor slow-cooking en roken
- Inhoud: 250 gram
- Handige hersluitbare verpakking
Flink pittig, de naam Extra Chili is niet voor niets. Toch blijft de smaak in balans, dus je gerecht wordt geen vuurzee zonder smaak.
Wrijf je vlees, vis of groenten royaal in en laat het even intrekken. Bij grotere stukken vlees mag dat gerust een paar uur, dan komt de smaak het beste tot zijn recht.
Zeker! De mix doet het net zo goed in de oven of grillpan als op de barbecue buiten.
Op zoek naar meer barbecuekruiden en rubs voor je buitenkeuken? Bij Kampeerhal Roden vind je een ruim assortiment, dus kijk gerust verder en maak van elke barbecue een smaakfeest!