Walker Actie Jolax 250 780-810 - Antraciet - 440cm
De Jolax 250 van Walker is een voortentluifel van 440 cm breed voor kampeerders die extra beschutting naast hun voortent willen. Je zet er in een handomdraai een schaduwrijke buitenruimte mee neer bij je caravan of camper. Ideaal voor zonnige dagen, maar ook als er onverwacht een bui overtrekt.
Wat deze luifel zo fijn maakt? De diepte van maar liefst 250 cm. Daarmee staan je kampeerstoelen, tafel en zelfs de barbecuespullen droog en uit de felle zon. Het weerbestendige doek en stabiele frame gaan seizoen na seizoen mee, en dankzij de antracietkleurige afwerking past de luifel bij vrijwel elke voortent. Bevestigen is bovendien zo gepiept, dus je zit sneller buiten dan je denkt.
- Geschikt voor voortenten met een omloopmaat van 780-810 cm
- Royale breedte van 440 cm
- Diepte van 250 cm voor veel schaduw en leefruimte
- Gemaakt van duurzaam, weerbestendig materiaal
- Eenvoudig te bevestigen aan de voortent
- Moderne antracietkleurige uitstraling
- 2 jaar garantie
De Jolax 250 is geschikt voor voortenten met een omloopmaat tussen 780 en 810 cm. Meet dit even na voordat je bestelt, dan weet je zeker dat alles strak staat.
Jazeker. Het doek is weerbestendig, zodat je meubels ook tijdens een flinke bui droog blijven staan.
Nee hoor. De luifel bevestig je eenvoudig aan je voortent en het frame zet je zonder gedoe overeind. Ook als je alleen bent, lukt dat prima.
Op zoek naar een voortentluifel die comfort en beschutting combineert? Met de Walker Jolax 250 maak je van je staanplaats een heerlijke buitenkamer. Bekijk ons volledige assortiment voortentluifels en vraag ons gerust om advies, wij helpen je graag verder!