van den Eynde River Clay Black 2kg
Deze River Clay Black is zwarte rivierklei voor wedstrijd- en witvissers die hun voer gecontroleerd op de stek willen houden, ook in stromend water. Meng de klei door je lokvoer of gebruik hem als afdeklaag, en je aas blijft precies daar liggen waar de vis zwemt. Een echte klassieker uit het assortiment van van den Eynde.
Het grote pluspunt? De sterke bindkracht. Zelfs bij flinke stroming blijft je voer keurig op de bodem en komt het langzaam vrij, zodat de vis langer op je stek blijft hangen. De diepzwarte kleur valt onder water nauwelijks op, ideaal voor schuwe vis op helder of hard bevist water. En dankzij de fijne structuur meng je de klei moeiteloos door elk voermengsel.
- Zwarte rivierklei van van den Eynde
- Sterke bindkracht, ideaal voor stromend water
- Voer komt langzaam en gecontroleerd vrij
- Donkere kleur camoufleert je voer op de bodem
- Fijne structuur, makkelijk te verwerken
- Ruime verpakking van 2 kg voor een lange visdag
Meng de klei droog door je lokvoer en maak het geheel daarna vochtig, of gebruik de klei puur om ballen mee te verzwaren. Hoe meer klei, hoe steviger de binding.
Jazeker, al komt hij het best tot zijn recht op rivieren en kanalen met stroming. Op stilstaand water gebruik je simpelweg wat minder.
Op donkere bodems valt lichtgekleurd voer op en dat schrikt voorzichtige vis af. Zwarte klei gaat op in de omgeving, waardoor de vis vrijer aast.
Op zoek naar meer visvoer en lokvoer? Bij Kampeerhal Roden vind je alles om je voeraanpak compleet te maken. Bekijk snel ons assortiment en ga goed voorbereid naar de waterkant!