Van Beekum Specerijen Tzatziki Kruiden 150 gr
Deze tzatziki kruidenmix is een kant-en-klare specerijenmix voor iedereen die zelf snel een frisse Griekse tzatziki wil maken, thuis of op de camping. Een schepje door Griekse yoghurt met wat geraspte komkommer en je dip staat binnen een minuut op tafel. Van Beekum Specerijen stelde de mix zorgvuldig samen, dus de balans tussen dille, munt en knoflook zit meteen goed.
Het grote voordeel? Je hoeft niet met zes losse potjes te goochelen. Alles zit al in de juiste verhouding in één strooibus. Bovendien is de mix vrij van kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen, waardoor je de kruiden proeft zoals ze bedoeld zijn. En omdat de bus maandenlang goed blijft, heb je altijd een verse dip achter de hand als de barbecue spontaan aangaat.
- Inhoud: 150 gram in een handige strooibus
- Met knoflookgranulaat, uiengranulaat, dille, peterselie, peper, zeezout, munt en citroenschil
- Zonder kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen
- Dosering: 5 tot 8 gram per 500 gram Griekse yoghurt
- Geschikt bij alle soorten vlees, vis en gegrilde groenten
- Afmetingen bus: 7 x 7 x 13 cm, compact genoeg voor de campingkeuken
- Bewaaradvies: koel, droog en donker
- Geproduceerd volgens de FSSC 22000 kwaliteitsstandaard
Roer 5 tot 8 gram van de mix door 500 gram Griekse yoghurt, voeg geraspte en uitgeknepen komkommer toe en laat het geheel even trekken in de koeling. Klaar.
Bij zo'n beetje alles van de grill: spiesjes, kip, vis en groenten. Ook heerlijk als dip bij pita, vers brood of chips tijdens de borrel.
Zeker. Je hebt alleen deze strooibus en een pot yoghurt nodig, dus met minimale bagage zet je toch een smaakvol bijgerecht neer.
Deze tzatziki mix valt onder onze kruiden en specerijen voor de BBQ en het buitenkoken. Neem gerust een kijkje in het assortiment en haal de Griekse zomer naar jouw grillplek!