Thule Panorama 6200/6002 4,00M Medium
De Panorama 6200/6002 4,00M Medium is een tentluifel van Thule voor kampeerders die hun luifel van 4 meter willen omtoveren tot een volwaardige extra leefruimte. Je zet hem rondom je bestaande Thule 6200 of 6002 luifel en hebt binnen no time een beschutte plek bij je camper of caravan. Ideaal voor lange reizen, maar net zo fijn tijdens een weekendje weg.
Het grote pluspunt? Ruimte, en veel ook. Door de grote raampartijen stroomt het licht naar binnen en houd je zicht op alles wat er buiten gebeurt. Regenbui? Geen probleem, je zit droog en comfortabel. En omdat het doek weerbestendig en makkelijk schoon te houden is, gaat deze voortent seizoen na seizoen met je mee. Opzetten gaat bovendien verrassend vlot dankzij het doordachte bevestigingssysteem.
- Geschikt voor Thule 6200 en 6002 luifels van 4 meter
- Ruime leefruimte met grote ramen voor optimaal uitzicht
- Snel op te zetten dankzij slim bevestigingssysteem
- Duurzaam, weerbestendig doek voor intensief gebruik
- Goede ventilatie voor een aangenaam binnenklimaat
- Eenvoudig te reinigen en te onderhouden
- 5 jaar garantie
Deze uitvoering is gemaakt voor de Thule 6200 en 6002 luifels met een lengte van 4 meter. Check dus even het type en de lengte van jouw luifel voordat je bestelt.
Zeker. Het stevige, weerbestendige materiaal en de goede ventilatie maken hem prima geschikt voor zowel korte trips als lang verblijf op de camping.
Met een beetje handigheid lukt dat prima. Het bevestigingssysteem is gebruiksvriendelijk, al is een extra paar handen natuurlijk altijd welkom.
Op zoek naar meer voortenten of andere kampeeruitrusting? Bij Kampeerhal Roden helpen we je graag verder, online of gewoon in de winkel. Kom langs en maak jouw kampeerplek compleet!