The Bastard Signature Sauce 250 ml
De Signature Sauce van The Bastard is een barbecuesaus van 250 ml voor iedereen die zijn grillgerechten net dat beetje extra karakter wil geven. Perfect over sappige ribbetjes, gegrilde kip of een mooie steak. En stiekem ook heerlijk over een schaal gebakken aardappeltjes.
Wat deze saus zo fijn maakt? De mix van kruiden met een pittig randje geeft je gerechten een smaak die niet iedereen op tafel heeft staan. Bovendien heb je maar weinig nodig: een scheutje is vaak al genoeg. Zo gaat het flesje lekker lang mee, terwijl jij keer op keer complimenten binnenhaalt aan de picknicktafel.
- Inhoud: 250 ml
- Kruidige mix met een pittig randje
- Eigen, herkenbaar smaakkarakter
- Veelzijdig: lekker op vlees, kip en ribbetjes
- Ook geschikt voor bijgerechten zoals aardappeltjes
- Handzame fles, makkelijk te doseren
- Ideaal voor grillen, kamperen en thuis koken
Nee hoor, de saus heeft een pittig randje maar is zeker geen mondbrander. Ook gasten die niet van heet houden, eten er graag van mee.
Vooral op vlees van de barbecue: ribbetjes, kip en steak. Maar probeer hem ook eens over gebakken aardappeltjes of groenten van de grill.
Weinig! De smaak is krachtig, dus een kleine hoeveelheid maakt je gerecht al helemaal af.
Deze Signature Sauce vind je in ons assortiment barbecuesauzen. Kom langs in onze kampeerhal of bestel online en maak van je volgende grillsessie een feestje!