Repusel Losse Spiegel Luxmax Vlak Glas
Dit losse vlakke spiegelglas van Repusel is dé vervanging voor iedereen met een Luxmax of Alufor caravanspiegel waarvan het glas gebarsten, dof of beschadigd is. Je vervangt alleen het glas en niet de complete spiegel. Even de rubberen rand losmaken, het nieuwe glas erin klikken en je zicht naar achteren is weer haarscherp.
Het grootste voordeel? Je bespaart flink, want een compleet nieuwe spiegel kopen is nergens voor nodig. Bovendien gooi je geen prima werkend materiaal weg, wat gewoon een stuk verantwoorder voelt. En dankzij het vlakke glas krijg je een onvervormd, natuurgetrouw beeld. Zo schat je afstand en snelheid van achteropkomend verkeer op de snelweg veel beter in dan met bol glas.
- Vlak spiegelglas voor een onvervormd beeld
- Passend als vervanging voor de Repusel Luxmax en Alufor
- Eenvoudige montage: rubberen rand losmaken en glas plaatsen
- Afmetingen circa 25 x 16 cm
- Slechts 0,5 cm dik en zo'n 95 gram licht
- Materiaal: echt glas
- 2 jaar garantie
Dit vlakke glas is gemaakt voor de Repusel Luxmax en Alufor caravanspiegels. Heb je een ander model? Check dan even welk vervangingsglas daarbij hoort.
Vlak glas geeft een realistisch beeld zonder vertekening, waardoor je afstanden goed inschat. Bol glas biedt een breder blikveld, maar alles lijkt verder weg dan het is.
Zeker! Je haalt de rubberen rand rond de spiegel los, verwijdert het oude glas en plaatst het nieuwe. Binnen een paar minuten geregeld, zonder gereedschap.
Op zoek naar caravanspiegels en accessoires? Bij Kampeerhal Roden vind je alles om veilig met je caravan of vouwwagen op pad te gaan. Kom gerust langs of bestel direct online, dan ben jij klaar voor het nieuwe kampeerseizoen!