Reich Uniquick T-Verbinder
De Uniquick T-verbinder van Reich is een koppeling waarmee je een extra aftakking maakt in het Uniquick watersysteem van je caravan, camper of boot. Handig als je bijvoorbeeld een extra kraan wilt aansluiten of je waterinstallatie wilt uitbreiden. Je klikt de verbinder simpelweg tussen de bestaande buizen en klaar is Kees.
Het grote pluspunt van dit systeem? Geen gereedschap nodig. De buizen en koppelingen klikken moeiteloos in elkaar, dus binnen een paar minuten heb je een lekvrije verbinding. Het kunststof is bovendien bestand tegen flinke temperatuurschommelingen, van hete zomerdagen tot vrieskou in het voor- en naseizoen. Zo bouw je met een gerust hart aan een watersysteem dat jaren meegaat.
- T-vormige koppeling voor het Uniquick watersysteem
- Creëert eenvoudig een extra aftakking
- Montage zonder gereedschap, gewoon inklikken
- Lekvrije en betrouwbare verbinding
- Gemaakt van duurzaam, temperatuurbestendig kunststof
- Geschikt voor caravan, camper en boot
- 2 jaar garantie
Deze T-verbinder is speciaal ontworpen voor het Uniquick watersysteem van Reich. Heb je Uniquick leidingen aan boord, dan klikt hij er direct op.
Nee, dat is juist het mooie. Je klikt de buizen zo in de koppeling, zonder tang of schroevendraaier.
Zeker. Het kunststof is bestand tegen zowel hoge als lage temperaturen, dus ook wintersportkampeerders zitten goed.
Op zoek naar meer waterinstallatie accessoires voor je caravan of camper? Kijk gerust verder in ons assortiment, of loop eens binnen bij Kampeerhal Roden. Wij denken graag met je mee over jouw watersysteem!