Rapala Prec.Xtrem Mavrik C 110 Mbgu
19,99
Voor 16.00 uur besteld, binnen 1-2 werkdagen in huis
De Precision Xtreme Mavrik C 110 MBGU is een plug voor roofvissers die gericht jagen op baars, snoekbaars en snoek. Dit kunstaas van Rapala werp je uit aan het meer, de rivier of het kanaal en haal je binnen in het tempo dat past bij het gedrag van de vis. Vroege ochtend of late namiddag? Deze plug doet gewoon zijn werk.
Wat deze plug zo sterk maakt, is de realistische zwemactie. Zelfs bij langzaam binnenhalen blijft hij verleidelijk bewegen, precies wat je wilt op dagen dat de vis lui is. De opvallende MBGU-kleurstelling zorgt voor uitstekende zichtbaarheid onder water, terwijl de scherpe dreggen en het uitgebalanceerde lichaam ervoor zorgen dat een aanbeet ook echt een vangst wordt. Betrouwbaar materiaal waar je seizoen na seizoen op kunt bouwen.
- Realistische zwemactie die roofvis triggert
- Lengte van 110 mm, ideaal formaat voor snoek en snoekbaars
- Opvallende MBGU-afwerking voor maximale zichtbaarheid
- Scherpe, sterke dreggen voor optimale inhaking
- Uitgebalanceerd lichaam, ook effectief bij traag binnenhalen
- Geschikt voor meerdere vistechnieken en omstandigheden
- 2 jaar garantie
Vooral baars, snoekbaars en snoek reageren goed op deze plug. Het formaat van 110 mm spreekt zowel middelgrote als grote roofvis aan.
Jazeker. Het uitgebalanceerde lichaam houdt de zwemactie ook bij lage snelheid intact, handig bij koud water of passieve vis.
Zeker. De plug zwemt vrijwel vanzelf goed, dus ook zonder jarenlange ervaring haal je er resultaat mee.
Op zoek naar kunstaas dat het verschil maakt aan de waterkant? Met de Rapala Precision Xtreme Mavrik C 110 MBGU sta je goed voorbereid klaar. Bekijk ons volledige assortiment kunstaas bij Kampeerhal Roden en maak je hengelsportuitrusting compleet!