Pro Line Proline Bait Soak Syrup Krill & Oyster 1000ml
Deze Bait Soak Syrup van Pro Line in de smaak Krill & Oyster is een dompelvloeistof voor karpervissers die hun aas extra aantrekkelijk willen maken. Laat je boilies, pellets of partikels erin weken en ze geven urenlang een intense geur- en smaakwolk af. Ideaal om karper naar je stek te lokken tijdens je volgende sessie.
De combinatie van krill en oester speelt slim in op het natuurlijke voergedrag van karper. Dat maritieme profiel werkt gewoon, punt. Daarbij is de siroop lekker stroperig, waardoor hij diep in je aas trekt en zowel op de bodem als in de waterkolom lang blijft doorwerken. En met een volle liter in de fles kom je een flink eind door het seizoen heen.
- Bait soak syrup in de smaak Krill & Oyster
- Royale inhoud van 1000ml
- Geschikt voor het weken van boilies, pellets en partikels
- Maritiem smaakprofiel dat aansluit op natuurlijk voergedrag
- Stroperige structuur die diep in het aas doordringt
- Langdurige aantrekkingskracht in het water
- Werkt zowel in de waterkolom als op de bodem
Een paar uur is vaak al voldoende, maar een nacht weken geeft het beste resultaat. Hoe langer, hoe dieper de siroop intrekt.
Ja, juist dan. De stroperige samenstelling geeft geleidelijk geur af, waardoor je ook bij lagere watertemperaturen aantrekkingskracht houdt.
Zeker! Een scheut over je spod- of voermix geeft direct een extra geurboost rond je stek.
Deze bait soak syrup hoort thuis bij onze liquids en is een slimme keuze voor iedere karpervisser die met natuurlijke smaken het verschil wil maken. Bekijk hem snel en geef je aas die verleidelijke twist!