Preston Ics Short Eleasticated Stem Kit Heavy
De Preston ICS Short Elasticated Stem Kit Heavy is een geveerde feederstem voor de fanatieke witvisser en karpervisser die met method feeders vist. Dit slimme onderdeel van Preston vangt de klappen van sterke vissen op tijdens de dril. Perfect voor sessies waarbij je karper of grote brasem verwacht.
Het grote voordeel zit in de ingebouwde elastiek: die absorbeert plotselinge uithalen, waardoor lijnbreuk een stuk minder vaak voorkomt. Fijn, want zo land je meer vis. Daarnaast wissel je dankzij het ICS-systeem razendsnel van feeder zonder opnieuw te knopen. De heavy uitvoering is bovendien gebouwd op kracht, dus ook bij stevig geweld onder water blijf je de baas.
- Korte, geveerde stem voor optimale schokabsorptie
- Heavy uitvoering, geschikt voor grote en sterke vis
- Compatibel met het Preston ICS-wisselsysteem
- Snel wisselen van feeders zonder opnieuw monteren
- Vermindert de kans op lijnbreuk tijdens de dril
- Ideaal voor method feedervissen op karper en brasem
- 2 jaar garantie
Heavy kies je vooral voor karper en grote brasem, of op wateren waar je stevige uithalen verwacht. Vis je op kleinere witvis, dan is een lichtere variant vaak logischer.
Ja, zolang je feeders geschikt zijn voor het ICS-systeem van Preston. Dan klik je ze er zo op en af.
De elastiek werkt als een buffer tussen vis en lijn. Felle aanbeten en koppige uithalen worden gedempt, waardoor je haaklijn heel blijft en je meer vis netjes kunt landen.
Op zoek naar betrouwbare visaccessoires voor het method feedervissen? Bekijk deze stem kit en de rest van ons hengelsportassortiment bij Kampeerhal Roden. Wij helpen je graag aan de juiste uitrusting voor jouw stek!