Petromax Glas Voor Loki 2
Dit reserveglas is speciaal gemaakt voor de Loki 2 kachel en dus onmisbaar voor iedereen die deze tentkachel gebruikt. Is jouw originele ruitje gebarsten of dof geworden? Met dit glas van Petromax wissel je het zo om en stook je binnen no-time weer verder. Ideaal voor kampeerders die in het voor- en najaar warm en droog willen zitten.
Het grote pluspunt? Je houdt vrij zicht op de vlammen, en dat maakt een avond in de tent meteen een stuk gezelliger. Het glas is hittebestendig, dus hoge temperaturen en lange stooksessies zijn geen probleem. Vervangen doe je bovendien snel en zonder gedoe. Zo blijft je Loki 2 jarenlang meegaan.
- Origineel reserveonderdeel van Petromax
- Passend voor de Loki 2 kachel
- Hittebestendig glas voor hoge stooktemperaturen
- Helder zicht op het vuur, extra sfeer in je tent
- Eenvoudig zelf te vervangen
- Duurzaam en betrouwbaar bij langdurig gebruik
- 2 jaar garantie
Nee, dit glas is specifiek gemaakt voor de Loki 2. Check dus even welk model kachel je hebt voordat je bestelt.
Jazeker, dat doe je in een handomdraai zonder speciaal gereedschap. Laat de kachel wel eerst volledig afkoelen.
Ja, het hittebestendige glas is gemaakt voor de temperaturen die in de Loki 2 ontstaan, ook bij regelmatig gebruik.
Op zoek naar kachelaccessoires die je buitenleven comfortabel houden? Neem gerust een kijkje in ons assortiment, wij denken graag met je mee bij Kampeerhal Roden!