Ooni Braadslede medium
De Braadslede Medium van Ooni is een stevige braadslede van roestvrij staal voor iedereen die meer uit zijn pizzaoven wil halen dan alleen pizza. Denk aan een hele kip die langzaam gaart, een mooi visgerecht of een sappig braadstuk. Je gebruikt hem in je Ooni pizzaoven, maar net zo makkelijk in je thuisoven.
Het grootste voordeel? Je maakt je pizzaoven in één klap veelzijdiger, zonder extra apparaten aan te schaffen. Het 2 mm dikke rvs kan tegen loeihoge temperaturen, zuren en zelfs direct vlamcontact, dus kromtrekken of verkleuren is er niet bij. En na het koken gooi je de slede gewoon in de vaatwasser. Wel zo fijn.
- Gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, 2 mm dik
- Bestand tegen hoge temperaturen, zuren en direct vlamcontact
- Trekt niet krom en verkleurt niet
- Afmetingen: 38,6 x 26 x 8 centimeter
- Inclusief grillrooster en eikenhouten snijplank
- Geschikt voor Ooni pizzaovens en je thuisoven
- Vaatwasserbestendig
- 2 jaar garantie
De medium maat is ontworpen voor de Ooni pizzaovens. Check even de binnenmaat van jouw oven: met 38,6 x 26 centimeter past de slede in de meeste modellen prima.
Zeker! De braadslede werkt net zo goed in je gewone keukenoven. Handig voor braadstukken, groenten of een ovenschotel.
Heel simpel: hij mag in de vaatwasser. De eikenhouten snijplank was je met de hand af en wrijf je af en toe in met wat olie.
Deze Ooni Braadslede Medium vind je bij ons tussen de pizzaoven accessoires, samen met alles wat je buitenkeuken completer maakt. Kom gerust eens kijken, online of in onze winkel in Roden!
Aanmelden
Geweldige braadslede die ook in je thuis oven past.
Zodra je de verpakking in handen hebt weet je gelijk dat dit geen lichte jongen is. De slede is stevig, gemaakt van solide staal. De bijgeleverde snijplank past perfect en ook het bijgeleverde rooster (dat dus mooi in de slede past) is stevig. Ik heb zowel de grote als de kleine gekocht. Voordeel van de kleine (boven de grote) is dat die ook goed in mijn 'thuis' oven past. Door zijn formaat is de grote slede in de meeste thuis en pizza ovens (van Ooni dan tenminste) te groot en dus niet bruikbaar. Mocht deze ooit kapot gaat dan zou ik zonder twijfelen dit product nogmaals kopen, maar ik vrees dat mijn dochter er later nog steeds gebruik van maakt zo solide is dit product.