Napoleon Rub Meat 100gr
De Rub Meat van Napoleon is een kruidenmix van 100 gram voor iedereen die vlees op de barbecue naar een hoger niveau wil tillen. Wrijf de rub royaal in je steak, spareribs of pulled pork, laat even intrekken en gril erop los. Thuis in de tuin of op de camping: deze mix hoort gewoon in je BBQ-kit.
Wat deze rub zo fijn maakt? De uitgebalanceerde samenstelling van specerijen past bij vrijwel elk stuk vlees, dus je hoeft niet met vijf verschillende potjes te slepen. De strooibus is compact en licht, ideaal om mee te nemen naar de camping of het park. En het aanbrengen kost je letterlijk seconden, terwijl het resultaat smaakt alsof je uren in de weer bent geweest.
- Inhoud: 100 gram
- Geschikt voor alle soorten vlees
- Handige, hersluitbare strooibus
- Compact formaat: circa 6,3 x 6,3 x 10,3 cm
- Licht van gewicht, makkelijk mee te nemen
- Allergeneninformatie: bevat mosterd
- Van BBQ-specialist Napoleon
Voor alles eigenlijk. Rund, varken, kip, lam: deze allround mix doet het overal goed op. Extra lekker op stukken die wat langer op de barbecue liggen.
Strooi een royale laag over het vlees en wrijf het goed in. Laat het minimaal een kwartier intrekken, langer mag altijd, en gril daarna zoals je gewend bent.
Zeker! De verpakking is klein, licht en goed afsluitbaar. Hij past dus prima tussen je kampeerspullen zonder dat je kruiden door je tas zweven.
Op zoek naar meer barbecue accessoires? Bij Kampeerhal Roden vind je alles om buiten te koken als een pro. Neem gerust een kijkje in ons assortiment of kom langs in de winkel, wij denken graag met je mee!