Molix Glide Bait 90 SS Whiting 9cm 12.5g
De Molix Glide Bait 90 SS Whiting is een langzaam zinkende glide bait voor roofvissers die gericht jagen op snoek, snoekbaars en baars. Met dit kunstaas van Molix vis je zowel in stilstaand als stromend water. Werp hem uit, geef hem de tijd om te zakken en laat de glijdende actie het werk doen.
Wat deze glide bait zo sterk maakt? Het zwemgedrag. De subtiele, zijwaartse glijbewegingen imiteren een aangeslagen prooivisje verrassend goed, precies waar roofvis niet vanaf kan blijven. Omdat het aas langzaam zinkt, presenteer je hem op verschillende dieptes en geef je twijfelende vissen net dat extra moment om toe te happen. De scherpe dreggen zorgen er vervolgens voor dat een aanbeet ook echt een vis oplevert.
- Lengte: 9 cm
- Gewicht: 12,5 gram
- Kleur: Whiting, een realistisch en opvallend prooivispatroon
- Langzaam zinkend (slow sinking)
- Natuurlijke glijdende zwemactie
- Scherpe, sterke dreggen voor betrouwbare inhaking
- Geschikt voor snoek, snoekbaars en baars
- Inzetbaar in stilstaand en stromend water
Rustig binnendraaien met korte tikjes van de hengeltop geeft de mooiste glijdende actie. Bouw pauzes in, juist tijdens het zakken volgen vaak de aanbeten.
Doordat hij langzaam zinkt, bepaal jij de diepte zelf. Tel hem af na de worp en je vist hem net boven de bodem, halverwege of vlak onder het oppervlak.
Een spinhengel met een werpgewicht van ongeveer 10 tot 30 gram is prima. Zo werp je de 12,5 gram comfortabel weg en houd je gevoel met het aas.
Op zoek naar kunstaas dat het verschil maakt aan de waterkant? Bij Kampeerhal Roden vind je een ruim assortiment voor de roofvisser. Bestel deze glide bait en maak je volgende vissessie tot een succes!