Isabella Air X-Tension Tunnel Voor Bus
KORTING
215,00
Adviesprijs 227,69Binnen 2 tot 5 werkdagen in huis
Deze aansluittunnel verbindt jouw camperbus met de opblaasbare X-Tension luifel en is gemaakt voor camperaars die hun bus en voortent slim willen koppelen. Rits de tunnel van Isabella vast en je loopt droog en tochtvrij van je bus naar je leefruimte. Wil je er even tussenuit met de bus? Losritsen, wegrijden, klaar.
Het grootste pluspunt is de vrijheid die je terugkrijgt op de camping. Je standplaats blijft compleet ingericht staan, terwijl jij met de bus naar het strand of het dorp rijdt. Daarnaast weegt de tunnel maar 2,42 kg, dus in je bagage merk je er vrijwel niets van. Het lichte IsaLite doek is bovendien makkelijk schoon te houden, wel zo fijn na een natte of modderige week.
- Dakdoek van IsaLight 195 g/m2, zijkanten van lichtgewicht IsaLite 195 g/m2
- Kleur grijs, past mooi bij de X-Tension serie
- Breedte circa 330 cm, diepte 85 cm, hoogte 235 tot 245 cm
- Netto gewicht van slechts 2,42 kg
- Koppelt via een rits naadloos aan het Isabella X-Tension luifelsysteem
- Geschikt voor onder andere Poessl 2 Win (S/R/RS), Summit Prime 540/600/640, Radcruiser, P2 Relax, Roadcamp, Trenda 540 R, Summit Shine 540 en Ford Transit (4x4)
- Inclusief haringen en handige draagtas
- 3 jaar garantie
De tunnel is ontworpen voor bussen met een hoogte van 235 tot 245 cm. Denk aan modellen als de Poessl 2 Win serie, diverse Summit uitvoeringen en de Ford Transit (4x4). Twijfel je? Wij denken graag met je mee.
Ja, dat is precies het idee. Je ritst de tunnel los van de bus, de X-Tension blijft gewoon staan en jij hebt je vrijheid. Bij terugkomst rits je alles weer vast.
Zeker. Het IsaLight dakdoek en de IsaLite zijkanten houden regen prima buiten, zodat je droog van bus naar voortent loopt.
Op zoek naar meer camperaccessoires en voortentonderdelen? Neem gerust een kijkje in ons assortiment of kom langs in de winkel, we helpen je graag verder!