Imflo Tuig Recreatie 16
Het Imflo Tuig Recreatie 16 is een kant-en-klaar vistuig voor iedereen die zonder gedoe wil vissen op witvis. Van Imflo Floats, een merk dat bekendstaat om betrouwbare en gebruiksvriendelijke visaccessoires. Uitpakken, aan je hengel bevestigen en gooien maar. Zo simpel is het.
Het grote pluspunt? Je hoeft helemaal niets zelf te knopen of te monteren. De haak zit er al aan, de dobber is perfect uitgelood en de lijn heeft precies de juiste dikte voor recreatief vissen aan meer, vijver of sloot. Dat scheelt tijd, frustratie en gepriegel aan de waterkant. Bovendien mis je dankzij de goed zichtbare antenne op de dobber geen enkele aanbeet, ook niet bij wat golfslag of tegenlicht. Ideaal voor beginners, maar ook ervaren vissers grijpen graag naar zo'n complete set als reserve.
- Compleet voorgemonteerd vistuig, direct klaar voor gebruik
- Haakmaat 12, prima voor witvis
- Sterke nylon lijn van 0,16 mm dik
- Dobber van 0,75 gram, licht en gevoelig
- Opvallende antenne voor goede aanbeetregistratie
- Geschikt voor zoetwater: meer, vijver en sloot
- Handig voor beginnende en ervaren sportvissers
Met haakmaat 12 richt je je vooral op witvis, denk aan voorntjes, brasem en kleine karperachtigen.
Nee, het tuig is volledig voorgemonteerd. Je bevestigt het aan je hengel en kunt meteen beginnen.
Zeker! Juist omdat er geen montage nodig is, is dit een fijne set om kinderen kennis te laten maken met vissen.
Op zoek naar meer vistuig of andere hengelsportaccessoires? Bij Kampeerhal Roden helpen wij je graag op weg naar een geslaagde dag aan het water. Kom langs of bekijk ons complete assortiment online!