Drennan 10K/5K Salopettes - XXL
Deze salopette van Drennan is een waterdichte en ademende overallbroek voor vissers en buitenmensen die ook bij regen en wind gewoon doorgaan. Trek hem aan voor een lange sessie aan de waterkant, maar net zo goed tijdens het kamperen of een stevige wandeling met wisselvallig weer op komst. Deze uitvoering is maat XXL, met genoeg ruimte voor extra lagen eronder.
Het grote pluspunt? De combinatie van een waterkolom van 10.000 mm en een ademend vermogen van 5.000 g/m²/24u. Je blijft dus droog tijdens een fikse bui, zonder dat je het benauwd krijgt zodra je actief bezig bent. Daarbij zorgen de verstelbare schouderbanden voor een pasvorm die precies goed zit, en dankzij de handige zakken heb je je kleine spullen altijd binnen handbereik. Wij zien deze broek dan ook regelmatig terug bij fanatieke wintervissers, en niet zonder reden.
- Waterdicht tot 10.000 mm waterkolom
- Ademend vermogen van 5.000 g/m²/24u
- Verstelbare schouderbanden voor een goede pasvorm
- Ruime pasvorm, geschikt voor extra kledinglagen
- Praktische zakken voor accessoires
- Duurzame materialen voor langdurig gebruik
- Maat XXL
- 2 jaar garantie
Jazeker, mits je hem combineert met warme lagen eronder. De ruime pasvorm is daar juist op gemaakt, en de wind- en waterdichtheid houdt de kou goed buiten.
Met een waterkolom van 10.000 mm zit je ruim boven wat nodig is voor stevige buien. Ook langere tijd in de regen zitten is geen probleem.
Absoluut. Voor kamperen, wandelen of klussen in de tuin bij nat weer is dit een prima keuze.
Op zoek naar meer outdoorbroeken die tegen een stootje kunnen? Bij Kampeerhal Roden helpen we je graag verder, online of gewoon in de winkel. Loop gerust eens binnen!