Dirty Jack X Ottograph (Limited Edition)
Deze kookdoek in beperkte oplage is gemaakt voor grillmasters die hun buitenkeuken wat extra karakter willen geven. Het doek komt uit een exclusieve samenwerking tussen Dirty Jack en de internationaal bekende streetartist Ottograph. Je gebruikt hem zoals elke kookdoek: hete pannen en roosters vastpakken, handen afvegen of je werkblad beschermen. Maar dan met een flinke dosis straatkunst erbij.
Het mooie? Dit doek is niet alleen een blikvanger. Door de dubbel geweven stof werkt hij beter warmtewerend dan een gewone keukendoek, dus je pakt met een gerust hart dat gloeiende rooster vast. En omdat het een limited edition betreft, hang jij straks iets aan je barbecue dat niet iedereen heeft. Wij zien hem hier in de winkel regelmatig als cadeau over de toonbank gaan, en dat snappen we helemaal.
- Exclusief streetart-design van Ottograph
- Limited edition, beperkte oplage
- Gemaakt van 100% katoen
- Dubbel geweven voor betere warmtewering
- Ruim formaat van ongeveer 55 x 65 cm
- Verstevigd ophangoog
- Wasbaar en duurzaam in gebruik
Jazeker, het doek is van 100% katoen en prima wasbaar. Zo blijft hij ook na flink wat grillsessies fris in gebruik.
Ja, door het dubbel geweven katoen weert hij warmte beter dan een standaard keukendoek. Voor extreem hete gietijzeren pannen raden we daarnaast een hittebestendige handschoen aan.
Nee, het gaat om een limited edition. Op is echt op, dus wacht niet te lang als je dit ontwerp wilt bemachtigen.
Deze bijzondere kookdoek valt onder onze barbecue accessoires en is een echte eyecatcher voor iedere grillliefhebber. Bekijk hem snel en maak jouw buitenkeuken compleet!