Bowls and Dishes - De BBQ Atlas
De BBQ Atlas is een lijvig barbecuekookboek van meesterkok Julius Jaspers, bedoeld voor iedereen die het rooster serieus neemt of dat juist wil gaan doen. Met dit boek van Bowls and Dishes haal je smaken uit de hele wereld naar je eigen tuin. Van Indonesische satés tot Argentijns vlees en Scandinavische vis: je proeft overal, zonder het vuur te verlaten.
Met ruim 150 recepten zit je nooit zonder inspiratie, wat het seizoen of de gelegenheid ook is. Julius Jaspers deelt niet alleen gerechten maar ook zijn technieken en kennis, waardoor je stap voor stap zelfverzekerder wordt achter de barbecue. En met 552 pagina's vol heldere instructies en prachtige fotografie is dit een boek waar je jarenlang plezier van hebt. Een klassieker in de kast van elke buitenkok, en niet voor niets.
- Geschreven door meesterkok Julius Jaspers
- Meer dan 150 recepten uit alle windstreken
- Stevige hardcover met 552 pagina's
- Rijk geïllustreerd met sfeervolle fotografie
- Volledig Nederlandstalig
- Geschikt voor beginners en gevorderde grillmasters
- Recepten voor zowel rooster als kamado
- Formaat circa 26,6 x 19,4 x 5 cm
Jazeker. Julius Jaspers legt technieken stap voor stap uit, dus ook zonder ervaring kom je goed beslagen ten ijs. Gevorderden vinden er genoeg uitdaging in.
Absoluut, er staan speciaal recepten en technieken in voor de kamado. Maar ook op een gewone houtskool- of gasbarbecue kun je vrijwel alles bereiden.
Zeker weten. Door de mooie hardcover uitvoering, de fotografie en de enorme variatie aan recepten is dit een cadeau waar elke buitenkok blij van wordt.
De BBQ Atlas valt bij ons onder de kookboeken en barbecue-inspiratie. Neem gerust een kijkje in ons assortiment en maak van je volgende buitenmaaltijd iets bijzonders!