Bison Schimmelvreter 500 ml Flacon Foam & Spray
De Schimmelvreter Foam & Spray van Bison is een krachtig reinigingsmiddel in een 500 ml flacon, gemaakt voor iedereen die schimmel en meeldauw grondig wil aanpakken. Denk aan zwarte plekken in de voegen van je badkamer, maar ook aan die hardnekkige aanslag in je caravan, camper of voortent na een nat seizoen. Even sprayen of schuimen, kort laten inwerken en klaar.
Wat dit middel zo fijn maakt? Je kiest zelf hoe je het gebruikt. De schuimstand hecht perfect aan verticale oppervlakken zoals tegelwanden en kitranden, zonder dat er iets naar beneden druppelt. Grotere vlakken pak je juist snel aan met de spraystand. En het resultaat mag er zijn: schone oppervlakken, een frisse geur en geen muffe luchtjes meer als je de caravan opent.
- Krachtige formule tegen schimmel en meeldauw
- Twee standen: gericht schuim of brede spray
- Schuim hecht aan verticale oppervlakken zonder druppelen
- Geschikt voor tegels, voegen, kunststof en siliconenkit
- Ideaal voor caravan, camper, tent en badkamer
- Handzame flacon van 500 ml
- Laat een frisse geur achter
- 2 jaar garantie
Jazeker, juist daar komt het goed van pas. Kunststof wanden, kitranden en sanitaire hoekjes in caravan of camper maak je er prima mee schoon. Wel altijd even goed ventileren tijdens het gebruik.
Met een simpele draai aan de spuitkop wissel je tussen schuim en spray. Schuim gebruik je voor verticale plekken en precisiewerk, de spray voor grotere oppervlakken.
Het middel verwijdert bestaande schimmel grondig en laat een fris resultaat achter. Blijf vochtige ruimtes wel goed ventileren, dat is en blijft de beste preventie.
Op zoek naar meer reinigingsmiddelen voor thuis of onderweg? Bij Kampeerhal Roden vind je alles om je kampeerspullen, caravan en camper fris het seizoen door te helpen. Kom gerust eens langs of kijk verder in ons assortiment!