Berkley J Walker 100mm
De J Walker 100mm van Berkley is een topwater plug voor roofvissers die gericht jagen op snoekbaars, baars en roofblei. Je gebruikt hem aan het oppervlak, waar zijn kenmerkende actie zelfs lui liggende rovers in beweging brengt. Perfect voor een sessie aan het kanaal, de rivier of een groot meer.
Wat dit kunstaas zo sterk maakt? De verleidelijke 'walk the dog'-actie. Met korte tikjes van je hengeltop laat je de plug van links naar rechts zigzaggen, en dat kunnen roofvissen simpelweg niet weerstaan. Daarnaast werpt de J Walker heerlijk ver en nauwkeurig, dus ook die hotspot aan de overkant is bereikbaar. De scherpe dreggen en degelijke bouw zorgen ervoor dat een aanbeet ook echt een vangst wordt.
- Lengte van 100 mm, ideaal formaat voor diverse roofvissoorten
- Verleidelijke 'walk the dog'-actie aan het wateroppervlak
- Scherpe dreggen voor een optimale haakvastheid
- Duurzaam materiaal, gebouwd op felle aanbeten
- Geschikt voor zoet- en zoutwater
- Werpt ver en laat zich nauwkeurig presenteren
- 2 jaar garantie
Vooral snoekbaars, baars en roofblei reageren goed op deze plug. Ook snoek pakt hem regelmatig, zeker in de zomermaanden.
Geef tijdens het binnenvissen korte, ritmische tikjes met je hengeltop en draai rustig bij. De plug gaat dan vanzelf zigzaggen over het oppervlak.
Jazeker, de J Walker is geschikt voor zowel zoet als zout water. Even afspoelen na gebruik in zout water houdt hem in topconditie.
Op zoek naar kunstaas dat het verschil maakt aan de waterkant? Bij Kampeerhal Roden vind je een ruim assortiment pluggen en ander roofvisaas. Kom langs of neem contact op, wij denken graag met je mee!