123 Products Omega Wet Waterdichting 1ltr
De Omega Wet Waterdichting van 123 Products is een waterdichtingsmiddel voor kampeerders en buitenliefhebbers die tentdoek, voortenten of rugzakken weer waterdicht willen maken. Je gebruikt het simpelweg voor vertrek of tijdens het onderhoudsmoment thuis. Even aanbrengen, laten drogen en je uitrusting is klaar voor de Nederlandse buien.
Wat dit middel zo fijn maakt? De formule dringt diep in de vezels door, waardoor de waterafstotende werking lang aanhoudt. Tegelijk blijft het behandelde doek soepel en ademend, dus geen stug of klam gevoel in de tent. En met een liter in huis behandel je met gemak meerdere items, van je voortent tot die trouwe rugzak.
- Geschikt voor tentdoek, voortenten, rugzakken en ander textiel
- Langdurige waterafstotende werking
- Materiaal blijft soepel en ademend
- Aan te brengen met spons, borstel of spray
- Ruime verpakking van 1 liter, voor ongeveer 15m2
- 1 jaar garantie
Zorg voor een schoon en droog oppervlak en breng het middel gelijkmatig aan met een spons, borstel of plantenspuit. Goed laten drogen en klaar.
Dat hangt af van het gebruik. Merk je dat water niet meer parelt op het doek, dan is het tijd voor een nieuwe behandeling. Meestal is eens per seizoen ruim voldoende.
Voor de meeste tenten en voortenten wel. Bij grote voortenten of meerdere items houd je rekening met een tweede fles.
Op zoek naar meer onderhoudsmiddelen voor je kampeeruitrusting? Neem gerust een kijkje in ons assortiment, wij helpen je graag om alles in topconditie te houden!