Kesbeke Gerookte bietjes 350 ml
Deze gerookte bietjes van Kesbeke zijn een pot vol handgepelde bietjes met gerookt spek, uitjes en laurier, voor iedereen die zijn maaltijd net wat meer smaak wil geven. Lekker bij een bord thuis, maar minstens zo goed naast een stuk vlees van de barbecue op de camping of bij een snelle hap na een dag aan het water. Potje open, opscheppen, klaar.
Wat deze bietjes anders maakt dan de standaard pot uit de supermarkt? De rooksmaak. Die combinatie van spek, ui en een vleugje laurier geeft een volle, hartige smaak die je niet snel ergens anders tegenkomt. Daarbij is de dieprode kleur een feestje op je bord. En omdat alles al op smaak is gebracht, hoef je zelf niets meer te doen. Handig als je buiten kookt en weinig zin hebt in gedoe.
- Inhoud: 350 ml
- Bietjes met de hand gepeld
- Met stukjes gerookt spek, uitjes en laurier
- Volle, licht gerookte smaak
- Mooie dieprode kleur
- Past bij allerlei vleesgerechten
- In reepjes gesneden verrassend lekker bij haring
Ze zijn top bij vleesgerechten, zeker van de barbecue. Maar snijd ze eens in dunne reepjes bij een haring, dat werkt verrassend goed.
Nee, ze zijn direct klaar voor gebruik. Openmaken en serveren, koud of even opgewarmd.
Ja, er zijn stukjes gerookt spek toegevoegd. Dat zorgt mede voor die kenmerkende rooksmaak, maar maakt het product niet vegetarisch.
Deze gerookte bietjes vind je bij ons in de categorie streekproducten en lekkernijen. Zet er een potje bij je volgende bestelling en proef zelf het verschil bij je buitenmaaltijd of op de borrelplank!