Dirty Jack Kookdoek Charcoal - Black Label
De Kookdoek Charcoal Black Label van Dirty Jack is een dubbel geweven kookdoek voor iedereen die serieus kookt op de barbecue, in de buitenkeuken of gewoon binnen. Je pakt er een gloeiend heet rooster mee vast, tilt een pan van de kamado of veegt tussendoor je werkbank schoon. Kortom: het stuk gereedschap dat altijd naast je grill hoort te hangen.
Waarom deze doek en niet zomaar een theedoek? Simpel. Door het dubbel geweven katoen weert hij warmte een stuk beter en neemt hij ook nog eens flink vocht op. Dat geeft grip en vertrouwen, precies op het moment dat je snel moet handelen. En dankzij het stevig gestikte ophangoog hangt hij altijd binnen handbereik, dus geen gezoek terwijl je brisket op temperatuur komt. De diepzwarte look staat bovendien prachtig naast een zwarte kamado.
- Dubbel geweven katoen voor betere warmtewering en absorptie
- Royaal formaat van circa 55 x 65 cm
- Stevig gestikt oog om de doek op te hangen
- Diepzwarte Black Label uitstraling
- Mooie match met zwarte kamado's zoals BSTRD, Monolith, Yakiniku, Traeger en Weber
- Geschikt voor barbecue, buitenkeuken en de gewone keuken
- 1 jaar garantie
Ja, de dubbele weving werkt warmtewerend. Vouw de doek wel even dubbel bij extreem hete onderdelen en houd hem droog, want een natte doek geleidt warmte.
Zeker, het is katoen. Gewoon meewassen dus, en na een paar wasbeurten wordt hij alleen maar soepeler en absorberender.
Absoluut. Hij doet het net zo goed naast je fornuis als naast je kamado, dus je hebt er het hele jaar plezier van.
Op zoek naar meer handige BBQ-accessoires en outdoor kookbenodigdheden? Neem gerust een kijkje in ons assortiment, wij helpen je graag verder!