Cadac Carri Chef 2 Skottel Top
KORTING
68,90
Adviesprijs 69,95Voor 16.00 besteld, volgende werkdag in huis
De Carri Chef 2 Skottel Top is een ruime bakschaal voor op het Carri Chef 2 onderstel, gemaakt voor iedereen die buiten wil koken zoals thuis. Roerbakken, eieren bakken, een shakshuka laten pruttelen: met deze skottel van Cadac doe je het gewoon op de camping. Klik hem op je onderstel en je staat binnen een paar minuten te bakken.
Het grote voordeel? De warmte verdeelt zich mooi gelijkmatig over de hele schaal. Geen aangebrande randjes naast lauwe plekken dus. Daarnaast maak je hem na het eten in een handomdraai schoon, zodat jij snel weer bij de zonsondergang zit in plaats van bij de afwas. En met een doorsnede van 50 centimeter kook je makkelijk voor het hele gezelschap tegelijk.
- Past op het Cadac Carri Chef 2 onderstel
- Diameter van 50 centimeter, volop bakruimte
- Slechts 6 centimeter hoog, dus compact mee te nemen
- Gelijkmatige warmteverdeling over de hele schaal
- Snel schoon te maken na gebruik
- Stabiel en geschikt voor buitengebruik
- 5 jaar garantie
Deze top is gemaakt voor het Carri Chef 2 systeem. Heb je dat onderstel al staan, dan klik je deze schaal er zo op.
Eigenlijk alles wat je in een grote koekenpan of wok maakt. Denk aan roerbakgerechten, spek met ei, pannenkoeken of paella voor een grote groep.
Even laten afkoelen, uitvegen en klaar. Bij hardnekkige resten volstaat warm water met een mild sopje. Droog hem goed af voordat je hem opbergt.
Op zoek naar meer voor buiten koken en barbecueën? In onze categorie BBQ en outdoor koken vind je nog veel meer moois. Kom gerust langs in de winkel of bestel direct online, dan staat jouw volgende buitenmaaltijd zo op tafel!